AKCİĞERLİ

FLEXXOCOVER

akciğer ile

FLEXXOCOVER

SİLO KAPAK | GAZLI SIZDIRMAZ İÇ MEMBRAN

Gaz geçirmez iç membran olarak da adlandırılan akciğerli bir silo çatısı, (biyo)gaz depolaması için uygundur. Bu Flexxocover iki membrandan oluşur. İç membran gaz sızdırmazlığı sağlar ve böylece değişken gaz hacmini belirler. Dış membran ise gerçek gaz depolama hacmini UV radyasyonu, yağmur, kar ve rüzgar yükü gibi hava etkilerinden uzak tutmaya yarar. Gaz sızdırmaz iç membrana sahip Flexxocover silo kapağı, her koşulda müşterilerimiz için maksimum hizmet ömrü ve dolayısıyla optimum geri ödeme süresi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzemeleri seçerek, test edilmiş bileşenler kullanarak ve sertifikalı üretim ve montajla mümkün kılıyoruz. Bu versiyona ek olarak, Flexxocover standart versiyonda ve tek membranlı gaz geçirmez versiyonda da mevcuttur.

Gaz geçirmez iç membranlı silo çatısı

Gaz geçirmez iç membran olarak da adlandırılan akciğerli bir silo çatısı (biyo)gaz depolaması için uygundur. Bu Flexxocover iki zardan oluşur. İç membran gaz sızdırmaz contayı sağlar ve böylece değişken gaz hacmini belirler. Dış membran, gerçek gaz depolama hacmini UV radyasyonu, yağmur, kar ve rüzgar yükü gibi hava etkilerinden uzak tutmaya yarar. Gaz geçirmez iç membranlı Flexxocover silo kapağı, her koşulda maksimum kullanım ömrünü ve dolayısıyla müşterilerimiz için en uygun geri ödeme süresini garanti etmek üzere tasarlanmıştır. Bunu en iyi malzemeleri seçerek, test edilmiş bileşenler kullanarak ve sertifikalı üretim ve montajla mümkün kılıyoruz. Bu versiyona ek olarak, Flexxocover’ın gaz açık versiyonu ve tek membranlı gaz geçirmez versiyonu da mevcuttur.

Flexxocover met Long gasdicht silodak 800x800 px -flexxocover met long-

NEDEN AKCİĞERLİ FLEXXOCOVER VE NORMAL GAZ SIZDIRMAZ SİLO ÇATI DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi çatı yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

AKCİĞERLİ FLEXXODOMER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SORULARINIZ VAR MI?

Daha fazla bilgi ister misiniz? Lütfen Bülent ile iletişime geçin:

farklı bir kapak mı arıyorsunuz?

FLEXXOCOVER STANDART MODELİ

Flexxocover beton eleman ve çelik silolara uygundur, şimdiye kadar bizim tarafımızdan 1000 den fazla tank üzerine başarıyla yerleştirilmişti.

FLEXXOCOVER GAZ SIZDIRMAZ SİLO ÇATI

Flexxocover’ın gaz sızdırmaz modeli, gaz sızdırmaz çatı  yapısı, operasyon açıklığı ve silo çatısından silo duvarına geçiş sayesinde gaz sızdırmazlığını garanti eder.

FLEXXODOMER ÇİFT MEMBRANLI BİYOGAZ ÇATI

Flexxodomer hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Havadan göründüğü gibi bu çift membranlı çatı, biyogazın depolandığı veya sürdürülebilir enerjinin üretildiği siloları kapatmak için son derece uygundur. (Altmetni)

Fazlasını oku +

Scroll to Top