FLEXXObag

FLEXXObag

GÜBRE TORBASI | BÜYÜK HACİM DEPOLAMA

Sıvıların depolanması için Flexxolutions gübre torbasını seçin. Flexxobag veya gübre torbası, gübre gibi her türlü sıvının depolanması için özel olarak ürettiğimiz sürdürülebilir bir çözümdür. Her koşulda müşterilerimiz için maksimum kullanım ömrünü ve dolayısıyla optimum geri ödeme süresini garanti etmek için tasarlanmıştır. Flexxobag, 100 ila 7.000 m³ arasında değişen büyük hacimler için uygun bir saklama çantasıdır. Gübre torbasını gübre, digestat veya su gibi sıvıların depolanması için de uygun hale getirmek için özel güçlü 1100 gr / m² folyo (KIWA sertifikalı) kullanılır. Piyasadaki en iyi malzemeleri kullanarak, test edilmiş bileşenler ve sertifikalı üretim ve montaj uygulayarak bunu mümkün kılıyoruz. Flexxolutions, diğer şeylerin yanı sıra, teknik tekstillerden en kaliteli ürünleri sunarak en iyi tedarikçi olmayı hedeflemektedir. En iyi kaliteyi sunmak için tam olarak nasıl ve ne yaptığımızı merak ediyor musunuz? O zaman ‘Kalitemize’ bir göz atın!

NEDEN FLEXXOBAG VE NORMAL GÜBRE TORBASI DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizimle, her proje kişiye özeldir, bu da bizi keskin tutar ve sizin için en iyi gübre torbasını sunar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

FLEXXOBAG TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SORULARINIZ VAR MI?

Daha fazla bilgi ister misiniz? Lütfen Bülent ile iletişime geçin:

Voor de opslag van mest biedt Flexxobag de mestzak Flexxobag. Zoek je opslag voor vloeistoffen of abulkgoederen? lees dan hier verder.
Scroll to Top