nicOsilo

nicosilo | flexxosilo

Depolama için (esnek) torba tekstil silosuna mı ihtiyacınız var? Nicosilo’yu keşfedin! Bu saklama torbası veya tekstil torbası silosu bir çerçeveye asılır ve hafif dökme ürünlerin depolanması ve taşınması için idealdir. Silo, ulaşılması zor ve özellikle iç mekanlar için uygun yerlerde bile hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Boyutlara ve maksimum kütle ağırlığına bağlı olarak, bir galvanizli çelik boru şeklindeki çerçeve veya çerçeve için müşteriye özel (galvanizli veya kaplamalı) profil çerçeve seçiyoruz. Flexxosilo, iyi bilinen Nicosilo’nun esnek, hareketli, katlanabilir çeşididir. Bu aynı zamanda bir torba silo, sadece katlanabilir. Her iki versiyon da birçok granül malzeme, genişletilmiş köpük granülleri ve talaşları (EPS, EPE, EPP) ve küçük plastik parçalar (kapaklar, şişeler) gibi her türlü hafif dökme malzemenin depolanması ve taşınması için uygundur. Üretimde kullanılan kumaş, ihtiyaçlarınıza ve uygulamaya bağlıdır. Nicosilo ve Flexxosilo, her koşulda müşterilerimiz için maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla en uygun geri ödeme süresini garanti edecek şekilde tasarlanmıştır. Bunu en iyi malzeme seçimine devam ederek, test edilmiş bileşenler uygulayarak ve sertifikalı üretim ve montajla mümkün kılıyoruz.

NEDEN NICOSILO VE NORMAL SİLO TORBASI DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi depolama silosunu yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

NICOSILO & FLEXXOSILO TEKNİK ÖZELLİKLERi

SORULARINIZ VAR MI?

Daha fazla bilgi ister misiniz? Lütfen Anneke ile iletişime geçin:

MODELLER

Bu kullanışlı depolama sistemi iki ana modelde mevcuttur. Birinci model sabit bir düzende Nicosilo’dur ve ikinci model Flexxosilo’dur, bu Nicosilo’nun mobil ve katlanabilir bir versiyonudur.

Nicosilo bulkopslag 800x600 px -nicosilo flexxosilo-
Lock

SABİT KURULUMDA NICOSILO

Nicosilo, uygulama amacınıza ve isteklerinize göre belirlenen bir kumaştan yapılmış bir depolama torbasından oluşur. Nicosilo ayrıca tam ölçülerde yapılmış bir çerçeve ile birlikte temin edilir. Çerçeve, galvanizli çelik borulardan veya tam ölçülerde yapılmış lake veya kaplamalı profil çerçevelerden yapılır. Silo torbası her türlü bir taşıma sistemine bağlanabilir ve görüntüleme panjurları, denetleme fermuarları, bölmeler, yürüme platformu ve merdivenler gibi çeşitli aksesuarlar ile donatılabilir. Bizden tavsiye istemek için çekinmeyin!

Wheel

FLEXXOSILO TAŞINABİLİR KURULUMDA

Piyasadan, bir de mobil model geliştirmemiz için talep geldi. Flexxosilo bu şekilde meydana geldi. Bu depolama torbası, özel bir çerçeve sayesinde katlanabilen bir Nicosilo’dur. Çerçeve, Flexxosilo’nun taşımasını kolaylaştıran tekerleklerin üzerindedir. Bu torbayı, örneğin sevkiyat yapılacak dökme ürünlerin geçici depolama alanına taşınması  veya farklı yerlerde kullanılan dökme ürünler için çok uygun yapar.

Flexxosilo mobiele bulkopslag 800x600 px -flexxosilo nicosilo-
Scroll to Top