FLEXXOCOVER

FLEXXOCOVER

Siloyu silo çatısıyla koruyun

Flexxolutions’ın silo çatısı veya silo örtüsü ile siloyu hava koşullarından, kokudan ve amonyak emisyonlarından koruyun. Bu kapak piyasadaki hemen hemen tüm beton, ahşap veya çelik silolara takılabilir. Flexxocover, kaynaklı kayışlarla gazlı açık versiyon, sık açılıp kapanma için ayrı bir kayış yapısı veya merkezi kolonun uzatılmasıyla çatının gerildiği bir versiyon olarak mevcuttur. Uygulamanıza bağlı olarak gaz geçirmez versiyonda da çeşitli varyantlar mevcuttur. Flexxocover silo kapağı, her koşulda maksimum kullanım ömrünü ve dolayısıyla müşterilerimiz için optimum geri ödemeyi garanti edecek şekilde tasarlanmıştır. Bunu en iyi malzemeleri seçerek, test edilmiş bileşenler kullanarak ve sertifikalı üretim ve montaj yoluyla mümkün kılıyoruz.

Siloyu silo çatısıyla koruyun

Siloyu, Flexxolutions’ın silo çatısı veya silo kapağıyla hava koşullarına, kokuya ve CO2 emisyonlarına karşı koruyun. Bu kapak, piyasada bulunan hemen hemen tüm beton, ahşap veya çelik silolara monte edilebilir. Flexxocover, kaynaklı lastiklerle gaz açık bir versiyon, sık açılma ve kapanma için ayrı bir lastik konstrüksiyonu veya tavanın orta kolonu uzatmak suretiyle gerildiği bir versiyon olarak temin edilebilir. Uygulamanıza bağlı olarak, gaz geçirmez versiyonlarda çeşitli versiyonları da mevcuttur. Flexxocover silo kapağı maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla her koşulda müşterilerimiz için optimum geri ödeme süresi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzemeleri seçerek, test edilmiş bileşenleri uygulayarak ve sertifikalı üretim ve montaj ile mümkün kılıyoruz.

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Een nieuw gemonteerde silo-afdekking voor mestopslag. De Flexxocover gasopen uitvoering die geschikt is voor betonnen, element- en stalen silo’s en is inmiddels op meer dan 1000 tanks succesvol door ons geplaatst. Klik hier voor meer informatie.

FLEXXOCOVER SİLO KAPAĞI

Yukarıda tarif edilen Flexxocover standart bir silo kapağıdır. Ekstra talebin veya isteğin var mı? Piyasadaki tüm seçenekleri gerçekleştirebiliriz!

De Flexxocover met losse banden is hier deels open, zodat er eenvoudig en regelmatig in relatief korte tijd onderhoud gepleegd kan worden aan de afdekking, welke zo is ontwikkeld dat het openen en sluiten minder dan één uur in beslag neemt.

FLEXXOCOVER AKTİF BAKIM

Flexxocover Aktif Bakım, siloya veya kapağa sıkca bakım yapamak isteyen müşteriler için özel olarak geliştirilmiştir. Kapak, açma ve kapamanın bir saatten az süreck şekilde geliştirilmiştir.

Flexxocover spannen middenkolom 500x250 px -silodak-

ORTA KOLON ÜZERİNDEN GERİLMİŞ

Çelik veya paslanmaz çelik silolarda, sıklıkla gerdirme orta kolonun uzatılmasıyla sağlanır. Bu sıkı bir montaj sağlar.

NEDEN FLEXXOCOVER VE SADECE NORMAL SİLO ÇATI DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS 'DA?

Tüm satış zincirimiz, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montaj şirketimizdedir. Bu, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemize olanak tanır.

Müşterinin istekleri bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız, projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyeyi sunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetimde iyi eğitimli profesyoneller istihdam ediyoruz.

Bizimle, her proje özel olarak yapılır, bu da bizi keskin tutar ve sizin için en iyi çatıyı sağlar!

Yıllardır teknik tekstillerde yenilik yapıyoruz, pazarı ve olasılıkları eşi benzeri görülmemiş bir şekilde biliyoruz. Bu bilgiyi sizin için tamamen kullanılabilir hale getiriyoruz.

FLEXXODOMER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
farklı bir kapak mı arıyorsunuz?

Siloyu Flexxolutions’dan bir silo çatısı veya silo örtüsü ile koruyun

Scroll to Top