FLEXXOTANK

FLEXXOTANK

SIVI DEPOLAMA TANKI

Flexxotank, neredeyse her tür sıvının depolanması için kullanılabilen esnek bir depolama tankıdır. İdeal folyo teknik özelliklere göre belirlenir. Bu depolama torbası maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla her koşulda müşterilerimiz için optimum geri ödeme süresi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzeme seçimini yaparak, test edilmiş bileşenleri uygulayarak ve sertifikalı üretim ve montaj ile mümkün kılıyoruz. Flexxotank’ın en büyük avantajı kurulum gerektirmemesidir. Ruloyu aç ve kullanıma hazırdır! Flexxotank ayrıca, UNICEF’e musluk standları ve aletleri ile birlikte sağladığımız içme suyu depolama ünitelerinde kullanılmaktadır.

SIVI DEPOLAMA TANKI

Flexxotank, hemen hemen her tür sıvıyı depolamak için kullanılabilen esnek bir depolama tankıdır. En uygun film teknik özelliklere göre belirlenir. Bu depolama torbası, her koşulda müşterilerimiz için maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla optimum geri ödeme süresi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzeme seçimine giderek, test edilmiş bileşenler kullanarak ve sertifikalı üretim ve montajla mümkün kılıyoruz. Flexxotank’ın en büyük avantajı kurulum gerektirmemesidir. Açın ve kullanıma hazır! Flexxotank aynı zamanda mesane kitlerimizde, musluk standları ve UNICEF’e tedarik ettiğimiz aletler de dahil olmak üzere içme suyu depolama ünitelerimizde de kullanılmaktadır.

Een grote, zwarte Jeep is op een Flexxotank geplaatst om te laten zien hoe sterk deze opslagtank is

NEDEN FLEXXOTANK VE NORMAL DEPOLAMA TANKI DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi tankları yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

FLEXXOTANK’IN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SORULARINIZ VAR MI?

Daha fazla bilgi ister misiniz? Lütfen Bülent ile iletişime geçin:

Scroll to Top