FLEXXOLINER

FLEXXOLINER

truckliner

Hafif plastik granüllerin verimli bir şekilde taşınabileceği bir depolama sistemidir. Flexxoliner, bir kamyon, treyler veya deniz konteyneri gibi taşıma araçlarınız için özel olarak üretilir ve içeriye kolayca asılabilir. Taşınacak malzeme bazında uygun bir kumaş seçilir. Flexxoliner, maksimum ömrü ve dolayısıyla her koşulda müşterilerimiz için optimum geri ödeme süresini garanti edecek şekilde tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzeme seçimi yaparak, test edilmiş bileşenleri uygulayarak ve sertifikalı üretimle mümkün kılıyoruz.

Truckliner EPS met blower. Deze wordt veel gebruikt bij producten die een stofdicht of stofarm transport eisen. De liner kan gezien worden als inwendige silo in vrachtwagens of containers en wordt volledig op maat gemaakt.

NEDEN FLEXXOLINER VE GELENEKSEL DEPOLAMA DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizimle, her proje özel olarak hazırlanmıştır, bu da bizi odaklanmış tutar ve sizin için en iyi astarı sunar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

FLEXXOLINER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SORULARINIZ VAR MI?

Daha fazla bilgi ister misiniz? Lütfen Joyce ile iletişime geçin:

Scroll to Top