big bag

big bag | fibc

Big Bag saklama torbası, her koşulda müşterilerimiz için maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla optimum geri ödeme sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzeme seçimini yaparak, test edilmiş bileşenler kullanarak ve sertifikalı üretimle mümkün kılıyoruz. Bu saklama torbası, gıda maddeleri ve inşaat, kimya ve ilaç endüstrilerine yönelik ürünler gibi dökme malların taşınması, depolanması ve transit geçişi için çok uygundur. BigBag’in farklı çeşitleri ve boyutları mevcuttur. Doğrudan sipariş vermek veya farklı çeşitleri görmek ister misiniz? Buraya tıklayın veya bizimle iletişime geçin!

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi bigbag’ı yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

BIG BAG TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SORULARINIZ VAR MI?

Veya daha fazla bilgi mi istiyorsun? Lütfen Anneke ile iletişime geçin:

big bag Kaplamasız

Granül, kum, çakıl, taş veya ahşap için bir Big Bag arıyorsanız, Kaplamasız Big Bag’ler doğru ve en ekonomik çözümdür. Flexxolutions, çoğu stoktan teslim edilen çeşitli boyut ve versiyonlar üretmektedir. Diğer boyutlar ve/veya versiyonlar için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

kaplamalı big bag (özelleştirme mümkün)

Kaplamalı Big Bag’ler şeker, tuz, nişasta, baharat vb. gibi ince bileşimli ürünlerin depolanması için uygundur. Nemlenmemesi gereken ürünler için iç torbalı (Liner) Big Bag’leri öneriyoruz. Özel yapım ürünler ve daha küçük seriler de mümkün olduğundan, diğer boyutlar ve / veya versiyonlar için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

big bag Asbestos

big bag Liner

Liner Big Bag’ler, Liner veya Inliner olarak da adlandırılan sıvı geçirmez bir polietilen iç torba ile donatılmıştır. İç torbalı Big Bag’ler özellikle kahve çekirdekleri, gıda katkı maddeleri, süt tozu vb. gibi nemlenmemesi gereken ürünler için yaygın olarak kullanılır. Çeşitli boyut ve tasarımlarda da mevcutturlar.

big bag Küflenmez

Kalıplanabilir Big Bag’ler, uygun şekilde doldurulduktan sonra bir ev gibi durdukları için Q-bag veya Stabilon Big Bag olarak da adlandırılır. Bu Big Bag’ler üst üste de istiflenebilir. En büyük avantajı, bu Big Bag’lerin daha uzun mesafelere taşınması gereken ürünler için uygun olmasıdır. Sert bir Big Bag ile kamyondaki ve nakliye konteynerindeki mevcut yükleme alanı en iyi şekilde kullanılabilir.

UN ve ADR sertifikalı big bag'ler

UN ve ADR Big Bag’leri belirli bir ambalaj grubu için ve tehlikeli maddeye bağlı olarak test edilip onaylanmıştır. Bu Big Bag’ler çeşitli tehlikeli maddelerin depolanması ve taşınması için sertifikalandırılmıştır. Big Bag’lerde taşınabilecek tehlikeli maddelerin çoğu için toz geçirmez bir big bag veya iç torbalı (plastik torba – astar) bir big bag zorunludur.

UN sertifikalı dört tip big bag modeli şunlardır:

13H1 – Kaplamasız polipropilenden üretilen FIBC’ler.
13H2 – Kaplamalı polipropilenden üretilen FIBC’ler.
13H3 – Astarlı (plastik torba) kaplanmamış polipropilenden üretilen FIBC’ler.
13H4 – (plastik torba) astarlı kaplamalı polipropilenden üretilen FIBC’ler.
Paketlenecek tehlikeli madde için hangi Big Bag’in gerekli olduğunu belirlemek için, doğru 13H. sınıfına veya (biliniyorsa) UN madde tanımlama numarasına sahip olmamız önemlidir. Tanımlamaya veya UN numarasına dayanarak size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız!

Scroll to Top