bigbag

bigbag | fibc

Bigbag depolama torbası, maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla her koşulda müşterilerimiz için optimum geri ödeme süresi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzeme seçimini yaparak, test edilmiş bileşenleri uygulayarak ve sertifikalı üretimle mümkün kılıyoruz. Bu saklama torbası, gıda maddeleri, inşaat , kimya ve ilaç endüstrisi için ürünler gibi dökme ürünlerin taşınması, depolanması ve nakliyesi için çok uygundur. Bigbag, farklı seçeneklerde ve farklı taban konstrüksiyonlarında mevcuttur. Doğrudan sipariş vermek veya farklı seçenekleri görmek ister misiniz? İnternet mağzamıza bakın www.bigbag-online.nl

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi bigbag’ı yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

BIGBAG TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SORULARINIZ VAR MI?

Veya daha fazla bilgi mi istiyorsun? Lütfen Anneke ile iletişime geçin: