BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

YENİLİKÇİ BİR ŞİRKET & HUZURLU BİR EKİP!

Flexxolutions, teknik tekstillerden en iyi ürünleri yapmamızı sağlayan hevesli bir çalışan grubundan oluşan yenilikçi bir şirkettir. Ortak gücümüz ve İnovasyona olan tutkumuz bizi müşterilerimizin  bireysel isteklerini gerçeğe dönüştüğünü görmeye yönlendiriyor! Ürünlerimiz belki çağımızı takip eden ürünler olmayabilir, ancak daha iyi ve sağlıklı bir dünyaya katkıda bulunuyorlar. Ve buda bizi mutlu ediyor!

YENİLİKÇİ BİR ŞİRKET & HUZURLU BİR EKİP!

Flexxolutions, teknik tekstillerden en iyi ürünleri yapmamızı sağlayan hevesli bir çalışan grubundan oluşan yenilikçi bir şirkettir. Ortak gücümüz ve İnovasyona olan tutkumuz bizi müşterilerimizin  bireysel isteklerini gerçeğe dönüştüğünü görmeye yönlendiriyor! Ürünlerimiz belki çağımızı takip eden ürünler olmayabilir, ancak daha iyi ve sağlıklı bir dünyaya katkıda bulunuyorlar. Ve buda bizi mutlu ediyor!

BUNU KİMLER MÜMKÜN KILIYOR?

Kimlerin Flexxolutions’ın parçası olduğunu merak ediyor musunuz ya da bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? O zaman hemen tıklayın ve ofis ekibimizden biriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

SATIŞ

Kendi deneyimli satış yöneticilerimiz, bir sorun veya zorluk için en iyi çözümü önerir. Temsilcilerimiz kendi ülkelerindeki yerel pazarı iyi tanıyor. Birlikte özel şartları ve istekleri kaliteli bir ürüne nasıl dönüştüreceğimizi biliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizi “özel etiket” altında temin etmek için iş ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.

MÜHENDİSLİK

Mühendislik departmanımız, müşteriye özel kapatma ve depolama ürünlerini verimli bir şekilde tasarlamak için SolidWorks gibi yüksek kaliteli 3D CAD tasarım programlarını kullanır. Müşterinin istekleri doğrultusunda ürünler özel tasarlanır ve üretilir, bundan dolayı her proje benzersizdir.

ÜRETİM

(CADCAM – CNC kesim) ve kaynak (yüksek frekans, termal ve ultrasonik) alanında gerekli tüm üretim tekniklerine sahibiz. Tekstil sistemlerinin üretimi için, ISO 9001: 2015 kalite standardına ve KIWA K73883’e uygun olarak KIWA sertifikasına sahibiz.

MONTAJ

Flexxolutions, uzun yıllar deneyime sahip özel eğitimli montaj ekiplerine sahiptir. En son montaj tekniklerini ve güvenlik önlemlerini takip etmek için elemanlarımız yılda iki kez eğitilir. En iyi kaliteyi sağlamak için sadece kendi ekibimizle çalışıyoruz.

FLEXXOLUTIONS’A BİR GÖZ ATIN

1,5 dakikada kim olduğumuzu ve neler yaptığımızı görmek istermisiniz? O halde şirket videomuzu izleyin

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Logo Flexxolutions doorzichtig 360x85 px

Esnek Çözümler. Biz ve bizim adımızın amacı budur: Çözümlerimizi sunduğumuz esneklik. Müşterimizin isteği bizim için en üst sıradadır, temel tasarımlarımızı, üretimimizi ve montajımızı her projeye en iyi şekilde adapte ediyoruz. Bu esneklik bizie özgüdür ve bu nedenle logomuza ve ismimize dahil edilmiştir.

Flexxofamilie bp 572x360 px -over ons-

Bu tanınabilir aileyi biliyor musun? Onların bizimle ortak noktalarının ne olduğunu biliyor musun? Barba…. dan geliyorlar, biz Flexxo….dan geliyoruz. Flexxolutions ailesinin her ürünü Flexxo ile başlar, bu nedenle kaliteli ürünlerimizin tanınması kolaydır!

Logo Flexxolutions XX groot vierkant doorzichtig 512x512 px

Flexxo ürünlerimizde iki yay arasında çift XX'li belirgin sembol bulunur. XX'nin üzerindeki yay, kapaklarımızı ve çatılarımızı simgelemektedir. XX'nin altındaki yay, dezenfeksiyon paspasını sembolize eder. Alt ve üst yay arasındaki kombinasyon, yenilikçi depolama ürünlerimizi yansıtır.

FLEXXOLUTIONS'UN ZAMAN TÜNELİ

KALİTE

Avrupa'daki müşterilerimize en iyi ürünü sunmak istiyoruz. Tüm iş zincirini kurum içinde tutarak ürün kalitesinin en iyi şekilde garanti edildiğine inanıyoruz. Tekstil sistemlerinin üretimi için KİWA tarafından K73883 ve ayrıca ISO 9001: 2015 kalite standardına uygun olarak sertifikalandırıldık.

İNOVASYON

İnovasyona tutkumuz var! Her geçen gün yeni ürünler geliştiriyoruz ve mevcut ürünlerimizi iyileştiriyoruz. Ürünlerimizi iyileştirmenin yanı sıra, sürekli olarak üretim ve hizmetlerimizi nasıl bir adım yukarı taşıyabileceğimize bakıyoruz. Sabahları yataktan bunun için kalkıyoruz!

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Daha sürdürülebilir bir dünyaya çeşitli şekillerde katkıda bulunuyoruz. Gaz sızdırmaz çatılarımız sürdürülebilir enerji üretimine katkıda bulunur. Dezenfeksiyon paspaslarımız bitkilerin büyüdüğü ve gıdaların üretildiği ortamlarda hastalıkları dışarda tutar ve silo çatılarımız çiftçilerden kaynaklanan CO2 emisyonlarının azalmasına katkıda bulunur.

DUYARLILIK

UNICEF ve MSF işbirliğiyle, Su, Sanitasyon ve Hijyen ile ilgili ürünlerden oluşan FlexxoWASH programını kurduk. Bu ürünleri, mülteci kampları gibi hayati öneme sahip yerlere kuraklık ve savaş gibi durumlarda hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

kuruluş

Flexxolutions’ın dört kurucusu, 2012 yılında teknik tekstillerde yenilikçi bir şirket yaratma tutkusuyla bir araya geldi.

2013 yılından beri silo çatıları ve gübre torbaları için KIWA-KOMO sertifikalarına ve tüm plastik folyoların işlenmesi için KIWA işlem sertifikasına sahibiz.

Flexxolutions ISO 9001:2015 kalite sertifikasını aldı. Bu, kalite yönetim sistemleri için uluslararası bir standarttır.

Flexxolutions, ISO 9001: 2015 kalite sertifikasını aldı. Bu, kalite yönetim sistemleri için uluslararası standarttır.

TAŞINMA

Büyüme ve başarı nedeniyle, üretim Bad Bentheim’da daha fazla kapasiteye sahip yeni bir üretim tesisine ve ofis Oldenzaal’da daha geniş bir binaya taşındı.

EN BÜYÜK SİLO ÇATISI

Bu, Avrupa’nın en büyük silo çatısını (54 m) tasarladığımız, ürettiğimiz ve teslim ettiğimiz yıl.

DEZENFEKSİYONDA YENİLİK

2018’de en son yeniliklerimizden biri- sensörler aracılığıyla tam otomatik işletilen bir dezenfeksiyon paspası – Westland yetiştiricileri tarafından başarıyla kullanılmaya başlandı.

GÜNEŞ PANELLERİ

Sürdürülebilirlik ve çevreye daha fazla önem verilerek, Oldenzaal ve Bad Bentheim’deki ofislere yeşil enerji sağlamak için 382 güneş panelli ile bir güneş enerjisi montajı gerçekleştirildi.

Tırnak bakım matı

Mortellaro tırnak hastalığının tedavisi için bir tırnak bakım matının geliştirilmesi.

Isı yalıtımlı Flexxodomer

Flexxodomer’in dış zarı, ısı kaybını azaltmak için yansıtıcı folyo ile donatılmıştır.

Parabolik silo çatısı

Çatı gerilimlerini yük altında merkez kolona ve silo duvarına optimum şekilde yönlendirmek için tasarlanmış ve gerçekleştirilen içbükey şekilli çatı.

Yeni üretim salonu

Üretim tesisimizin, ısı pompaları ve en az 472 güneş paneli ile enerji açısından nötr bir üretim salonuyla genişletilmesi.

Isı yalıtımlı Flexxodomer

Flexxodomer’in iç zarında, ısı kaybını azaltmak için bir yalıtkan köpük tabakası bulunur.

Dünyayı daha iyi bir yer haline getiren daha da yenilikçi ürünleri hayata geçirmek!

Scroll to Top