FLEXXOCAM

FLEXXOCAM

(BIYO)GAZ KAÇAK ÖLÇÜMÜ VE ONARIMI

Biyogaz sızıntısı mı? Flexxolutions bunu çözer! Ultramodern bir gaz kamerası ile (biyo) gaz kaçağını ölçebilir ve gerekirse raporlayabilir ve / veya onarabiliriz. Flexxolutions, birkaç yıldır şu anda mevcut olan en modern gaz kameralarından biri olan FLIR 320 gaz kamerasına sahiptir. Bununla (biyo) gaz kaçağı ölçümleri yapabilir ve istenirse sızıntı videoları ve fotoğrafları ile olası onarımlarla ilgili tavsiyeler içeren bir test raporu hazırlayabiliriz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, kurulumunuzun biyogaz sızıntısı içerip içermediğini ve nerede olduğunu belirleyebiliriz. Bunu çatılar için ve istenirse yer üstü, erişilebilir tüm borular ve eklentiler için yapabiliriz. Ayrıca, herhangi bir onarımı hemen gerçekleştirebilecek bir teknisyenin gelmesini de ayarlayabiliriz.

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi ölçümleri yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

(BIO) GAZ KAÇAK ÖLÇÜMÜ İZLENİMİ

Ölçümün uygulanmasını buradan izleyin!

Gaz depolama veya gaz geçirmez kapak için seçenekler mi arıyorsunuz?
FLEXXOSHERE GAZ TUTUCU

Flexxosphere gaz tutucusu, organik atıklardan üretilen gazı bir atık su arıtma veya biyogaz tesisinde depolamak için geliştirilmiştir.

FLEXXOCOVER GAZ SIZDIRMAZ SİLO ÇATI

Flexxocover’ın gaz geçirmez versiyonu, gaz geçirmez mahya yapısı, insan açıklıkları ve silo çatısından silo duvarına geçiş sayesinde gaz geçirmezliğini sağlar.

FLEXXODOMER

FlexxoDOMER – DOuble MEmbrane Roof, veya DOMER – genellikle biyogaz endüstrisinde kullanılan çift katmanlı veya çift membranlı bir biyogaz çatısıdır.

Scroll to Top