Flexxosilo

flexxosilo

Depolama için (esnek) bir tekstil torba silosuna mı ihtiyacınız var? Flexxosilo’yu keşfedin! Bu tekstil saklama torbası veya torba silosu bir çerçeve içinde ‘asılıdır’ ve hafif dökme malların depolanması ve taşınması için idealdir. Silo, ulaşılması zor yerlerde bile hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir ve özellikle iç mekanlar için uygundur. Çerçeve için, boyutlara ve maksimum dökme yük ağırlığına bağlı olarak, galvanizli çelik boru çerçeve veya müşteriye özel (galvanizli veya kaplamalı) profil çerçeve arasından seçim yapıyoruz. Flexxosilo’nun sabit ve/veya mobil (muhtemelen katlanabilir) versiyon olmak üzere dört çeşidi mevcuttur. Bu torba silo, birçok granül malzeme genişletilmiş köpük peletleri ve talaşları (EPS, EPE, EPP) ve küçük plastik parçalar (kapaklar, şişeler) gibi her türlü hafif dökme malın depolanması ve taşınması için uygundur. Üretimde kullanılan kumaş ihtiyaçlara ve uygulamaya bağlıdır. Flexxosilo, her koşulda müşterilerimiz için maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla optimum geri ödeme sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzeme seçimine giderek, test edilmiş bileşenler kullanarak ve sertifikalı üretim ve montajla mümkün kılıyoruz.

NEDEN FLEXXOSILO VE NORMAL SİLO TORBASI DEĞİL.

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi depolama silosunu yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

FLEXXOSILO TEKNİK ÖZELLİKLERi

SORULARINIZ VAR MI?

Daha fazla bilgi ister misiniz? Lütfen Joyce ile iletişime geçin:

MODELLER

Bu kullanışlı depolama sisteminin dört çeşidi mevcuttur. Flexxosilo S ve F sabit düzende, Flexxosilo SM & SMC ise mobil ve/veya katlanabilir yapıdadır.

Lock

FLEXXOSILO S

KONI ILE SABIT DÜZENLEME

Flexxosilo, uygulamaya ve gereksinimlerinize bağlı olarak belirlenen bir kumaştan yapılmış bir saklama çantasından oluşur. Ayrıca Flexxosilo, ölçüye göre yapılan bir çerçeve ile birlikte gelir. Çerçeve galvanizli çelik borulardan veya özel yapım boyalı veya kaplamalı profil çerçevelerden yapılır. Silo torbası her türlü çıkış sistemine bağlanabilir ve görüntüleme kapakları, kontrol fermuarları, bölmeler, yürüyüş yolları ve merdivenler gibi çeşitli aksesuarlarla donatılabilir. Bizden tavsiye istemekten çekinmeyin!

Wheel

flexxosilo SM

MOBİL

Pazar, mobil bir varyant da geliştirip geliştiremeyeceğimizi sordu. Mobil Flexxosilo bu şekilde ortaya çıktı. Bu saklama çantası, daha önce iyi bilinen Nicosilo’ya dayanıyor ve özel bir çerçeve aracılığıyla katlanabiliyor. Çerçevenin tekerlekli olması bu versiyonun taşınmasını kolaylaştırıyor. Bu da çantayı, örneğin taşınması gereken dökme mallar veya farklı yerlerde kullanılan dökme mallar için geçici depolama olarak çok uygun hale getirir.

Wheel

flexxosilo SMC

MOBIL VE KATLANABILIR

Mobil bir Flexxosilo’ya duyulan ihtiyacın yanı sıra, mobil ve katlanabilir bir varyant için de büyük bir ihtiyaç vardır. Bu nedenle mobil ve katlanabilir Flexxosilo yaratıldı. Özel bir çerçeve sayesinde katlanabilmektedir. Çerçevenin tekerlekli olması, bu varyantın taşınmasını kolaylaştırıyor. Bu da çantayı ve mobil varyantı, örneğin taşınması gereken dökme mallar veya farklı yerlerde kullanılan dökme mallar için geçici bir depolama yeri olarak çok uygun hale getirir.

Lock

flexxosilo F

DÜZ TABANLI SILO

Konili Flexxosilo’nun yanı sıra, erişim kapısı olarak fermuarlı düz tabanlı bir silo da sunuyoruz. Çok fazla depolama hacmi gerekiyorsa, ancak depolama alanında çok az yükseklik varsa idealdir. Zemin için özel bir tesis gerekmez ve silonun montajı ve taşınması kolaydır. Polyester kumaşlar nefes alabilir, iletken (anti-statik), aşınmaya dayanıklı ve bakım gerektirmez. Destek çerçevesi, tamamen galvanize çelik borular ve boru kelepçelerinden oluşan sağlam, modüler bir sistemdir. Ayrıca EPS izo-boncuklarını dökme kamyondan silonuza ve silodan römorka, otobüse veya kamyona anahtar teslimi olarak üflemek için hava taşımacılığı da sağlayabiliriz. Taşıma havası siloyu hava geçirgen çatıdan (kendinden havalandırmalı sistem) terk edebilir.

Scroll to Top