GAZ SIZDIRMAZ

FLEXXOCOVER

gaz geçirmez

FLEXXOCOVER

SİLO KAPAK | GAZ SIZDIRMAZ MODEL

Flexxocover gaz sızdırmaz silo kapağı maksimum kullanım ömrü ve dolayısıyla her koşulda müşterilerimiz için optimum geri ödeme süresi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu, en iyi malzemeleri kullanarak, test edilmiş bileşenleri uygulayarak ve sertifikalı üretim ve montaj ile mümkün kılıyoruz. İsteğinize bağlı olarak silo kapağı gaz sızdırmaz olarak silo duvarının içine veya silo duvarının üstüne monte edilebilir. Bu seçimde, kapak ve silo üzerinde bakımın ne ölçüde yapılabileceği etkilidir.

Daha fazla bilgi için satış uzmanlarımızdan birine danışın! Bu ürün ayrıca standart model de mevcuttur.

Flexxocover gasdicht manopening 800x700 px -silodak gasdicht-

NEDEN GAZ SIZDIRMAZ FLEXXOCOVER VE NORMAL GAZ SIZDIRMAZ SİLO ÇATISI DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi çatı yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

GAZ SIZDIRMAZ FLEXXOCOVER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SORULARINIZ VAR MI?

Daha fazla bilgi ister misiniz? Lütfen Bülent ile iletişime geçin:

MODELLER

Flexxocover gasdicht silodak montage binnenzijde silowand met pijl-silodak gasdicht-

SİLO DUVARI İÇİ MONTAJI

Bu montaj şekli maliyet nedeniyle en çok uygulanan prensiptir.

Flexxocover gasdicht silodak montage bovenop silowand met pijl -silodak gasdicht-

SİLO DUVARA MONTAJ

Bu montaj şekli, kullanım aşamasının ilerleyen zamanlarında kapağın uygun şekilde açılıp tekrar gaz sızdırmaz şekilde kapatılması avantajına sahiptir.

farklı BİR KAPAK TÜRÜ MÜ ARIYORSUNUZ?

FLEXXOCOVER STANDART MODELİ

Flexxocover betonlar, eleman ve çelik silolara uygundur, şimdiye kadar bizim tarafımızdan 1000 den fazla tank üzerine başarıyla yerleştirilmiştir.

AKCİĞERLİ FLEXXOCOVER SİLO ÇATI

Akciğerli Flexxocover bir çift katmanlı membran çatıdır, iç membran (biyo) gazı içerde tutar ve gerilmiş dış membran aşırı dış etkenleri dışarda tutar.

FLEXXODOMER ÇİFT KATMANLI BİYOGAZ ÇATI

Bu çift membranlı çatı biyogaz depolama ve sürdürülebilir enerjinin üretildiği siloların kapatılması için son derece uygundur.

Scroll to Top