FLEXXOmat

FLEXXOMAT

FLEXXOMAT

Dezenfeksiyon paspası

Flexxolutions’ın insanlar, iç ulaşım ve araçlar için dezenfeksiyon paspası, mikroorganizmaların ve kirin yayılmasını önler. Mahsullerin yetiştiği ve gıdaların üretildiği veya paketlendiği yerlerde pratik bir çözümdür. Mat, forklift lastikleri ve el arabası tekerleklerinden çalışanların ayakkabı tabanlarına kadar temas ettiği her şeyi dezenfekte eder. Benzersiz, patentli tasarım, kolay kurulum ve matın gerektiğinde hareket ettirilebilmesini sağlar. Dezenfeksiyon matındaki işlenmiş paslanmaz çelik, matın istenen konumda kalmasını sağlar. Flexxomat hem standart hem de müşteriye özel boyutlarda mevcuttur.

Dezenfeksiyon paspası

Flexxomat dezenfeksiyon paspası, mahsullerin büyüdüğü ve gıdaların üretildiği veya paketlendiği yerlerde tehlikeli mikroorganizmaların yayılmasına karşı pratik bir çözümdür. Paspas, forklift lastiklerinden ve el arabası tekerleklerinden çalışanların ayakkabı tabanlarına kadar temas eden her şeyi dezenfekte eder. Benzersiz patentli tasarımı, kolay kurulum ve paspası ihtiyaç duyulan her yere taşıma imkanı sağlar. Paspastaki işlenmiş paslanmaz çelik, paspasın istenen konumda kalmasını sağlar. Flexxomat, hem standart hem de müşteriye özel boyutlarda temin edilebilir.

Een heftruck die over een Flexxomat rijdt om banden te desinfecteren

NEDEN FLEXXOMAT VE STANDART DEZENFEKSİYON YÖNTEMİ DEĞİL?

NEDEN FLEXXOLUTIONS?

Tüm satış zinciri, Ar-Ge, proje mühendisliği, üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sizin için en iyi kaliteyi en iyi fiyata garanti etmemizi sağlar.

Müşterinin isteği bizim için çok önemlidir. Uzmanlarımız projenizi temel tasarımımıza göre tasarlar. Bu, mümkün olan en düşük yatırımla optimum tasarım sağlar.

Satış uzmanlarımıza ek olarak, size en iyi tavsiyelerde bulunmak için makine mühendisleri, tekstil uzmanları ve kimyasal teknoloji uzmanlarının yanı sıra üretim, montaj ve yönetim konularında iyi eğitimli ustalar ile çalışıyoruz.

Bizim için her proje özeldir, bu bizi keskin tutar ve sizin için en iyi paspası yapmamızı sağlar!

Teknik tekstillerde onlarca yıldır yenilik yapıyoruz, piyasayı ve imkanlarını herkesten iyi biliyoruz. Bu bilgi ve tercübemizi tamamen sizin hizmetinize sunuyoruz.

Standart Flexxomat'ın özellikleri

SORULARINIZ VAR MI?

Veya daha fazla bilgi mi istiyorsun? Lütfen Joyce ile iletişime geçin:

Flexxomat markten horticulture 900x422 px -desinfectiemat-

Komple kaygısız dezenfeksiyon paspası?

Tehlikeli mikroorganizmaların ve kirin yayılmasına karşı bir şeyler yapmak ve dezenfeksiyon paspasının dolgusunun her zaman güvenli ve özenli olmasını ister misiniz? O zaman sizin için bir çözümümüz var. Flexxolutions’ın dezenfeksiyon paspası Flexxomat, dahili bir sıvı dağıtım tüneline sahiptir. İzleme Flexxo pompası ile birlikte, mat otomatik olarak (yeniden) doldurulur. Matın otomatik olarak doldurulması kesintisiz çalışma sağlar ve değerli dezenfektan israfını önler. Dahili sıvı dağıtım tüneli ayrıca dezenfeksiyon matının içeriden etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar (temiz su veya dezenfektan ile pompa tahrikli yıkama).

 

Flexxomat, dahili bir sıvı dağıtım tüneli ve benzersiz bir iletkenlik sensörü ile donatılabilir.

Sizin de takip edebileceğiniz bir Flexxopomp kombinasyonla, paspas tamamen otomatik olarak doldurulur.

Paspasın tamamen otomatik doldurulması kesintisiz çalışmasını garanti eder ve pahalı dezenfektanların israfını önler. Dahili sıvı dağıtım tüneli ayrıca paspasın içeriden etkin bir şekilde temizlenmesini de sağlar (pompa-kontrollü temiz su veya dezenfektan ile yıkanır).

gieter fully manual

MANUAL DOLUM

Temel versiyonda, Flexxomat dezenfektanlarla manuel olarak doldurulur. Her Flexxomat standart ve müşteriye özel boyutlarda temin edilebilir.

Meter half automatic

OTOMATİK DOLUM

Burada Flexxomat dezenfektanların belirlenen zaman aralıklarında doldurulduğu bir sıvı dağıtım tüneli ve bir pompa ile donatılmıştır.

gieter fully manual

manuel doldurma

Temel versiyonda Flexxomat, dezenfektanla manuel olarak doldurulur. Her Flexxomat, standart ve müşteriye özel boyutlarda mevcuttur.

Meter half automatic

otomatik doldurma

Flexxomat, bir sıvı dağıtım tüneli ve belirli zaman aralıklarında dezenfektanın doldurulduğu bir pompa ile donatılmıştır.

sensor groen

tam otomatik dolum

Flexxomat'ın tam otomatik versiyonu sizi tamamen rahatlatır. Paspas, sensörler aracılığıyla doğru zamanda dezenfektan ile doldurulur.

SEÇENEKLER | AKSESUARLAR

Flexxomat’ın kullanımını daha da kolaylaştıran çeşitli aksesuarlar mevcuttur. Örneğin, Flexxomat’ı bir mobil ünite ile genişletebilirsiniz. Bu ünite, bir Flexxopomp veya Flexxoturi’nin bağlanabileceği paslanmaz çelik bir dozaj tahtası, (sulandırılmış) dezenfektanlar için depolama imkanı sunan bir konteyner ile tam bir mini dezenfeksiyon istasyonu oluşturulabilir. Dozaj pompaları – Flexxopomp ve Flexxoturi – Flexxomat’a ek olarak bizden temin edilebilir. Bize durumunuza en uygun seçenekleri sormakta çekinmeyin!

Flexxomat flexxotrolley met venturi pomp en verrijdbare unit 425x800 px -desinfectiemat-
Flexxotrolley

Flexxotrolley, Flexxomat dezenfeksiyon paspası ile birlikte kullanılabilecek bir mobil dezenfeksiyon ünitesidir. Bu ünite ile tüm aksesuarlar Flexxomat’ın kullanımını ve bakımını daha da kolay hale getirir.

UYUMLU DOZAJ POMPALARI
Flexxomat doseerpomp Flexxopomp conduct 400x400 px -desinfectiemat-
Flexxopomp conduct
kılavuz paspas için

Flexxopomp Conduct, kılavuz mat için özel olarak tasarlanmıştır ve sensör kontrollü dolum sağlar. Paspastaki sensörler, dezenfektanın Flexxopomp tarafından ne zaman uygulanması gerektiğini algılar.

Flexxomat doseerpomp Flexxoturi 400x400 px -desinfectiemat-
FLEXXOTURI
SU ZAMANLAYICI İLE

Flexxoturi, su ile çalışan venturi pompasıdır, kendi kendine Flexxo konteynirinden gelen doğru oranda (ayarlanmış %) dezenfektan konsantrasyonunu emer ve sulandırılmış dezenfektanı paspasa pompalar.

Flexxomat doseerpomp Flexxopomp 400x400 px -desinfectiemat-
Flexxopomp
ZAMAN ŞALTERLİ

Flexxopomp, sulandırılmış dezenfektanı hortumun peristaltik hareketleriyle Flexxo konteynerinden paspasa pompalayan bir elektrikli pompadır. Bu pompa bir zaman şalteri tarafından kontrol edilir.

Flexxomat doseerpomp Flexxopomp conduct 400x400 px -desinfectiemat-
Flexxopomp conduct
İLETKEN PASPAS İÇİN

Flexxopomp conduct, iletken paspas için özel olarak tasarlanmıştır ve sensör kontrollü dolumu garanti eder. Paspastaki sensörler, dezenfektanların ne zaman Flexxopomp tarafından eklenmesi gerektiğini belirler.

Scroll to Top